FORGOT YOUR DETAILS?

AKCE!

Herní židle Sracer R9P nosnost 140 kg šedá-černá látková

3 995 3 302  bez DPH

Židle Sracer R9P má odolný látkový potah a perfektní zpracování! A co Vám nabídne? Širší sedák a opěradlo, egonomii sezení, lepší materiály, kovovou konstrukci, sklopné opěradlo, měkčené 2D područky, dva polštářky, černý kříž, kolečka pro všechny podlahy a nosnost až 140 kg.

Kód zboží: SRA9PGR | skladem | Doprava: zdarma Katalogové číslo: SRA9PGR Kategorie: ,

Popis

Herní židle řady P (Pro) mají perfektní zpracování! Jsou navrženy tak, aby Vám vyhovovali i při dlouhém sezení u PC. Je pohodlnější, sedák je mnohem širší než u jiných herních židlí. Výška polstrování sedáku je 10 cm! Každý z nás má jinou stavbu těla, proto je tvar opěráku uzpůsoben tak, aby netlačil do ramen. Jeho šířka je 55 cm! Odolná látka v šedém provedení je doplněna o černé detaily, které vypadají fantasticky! Hlavní výhodou látky je, že je prodyšná a příjemná na dotek. Pevnější a robustnější kovová kostra je zárukou stability a dlouhé životnosti. Základem pohodlného sezení je sedák. Vysoké opěradlo je oporou pro celá záda a jeho ergonomický tvar s bočním vedením napomáhá správnému držení těla. Zdobí ho vyšité logo. Svojí velikostí je vhodné pro osoby vysoké do 190 cm. Všechny výplně jsou ze studené pěny s vyšší hustotou a s vysokou odolností proti prosezení. Pro maximální komfort sezení je židle doplněná o dva odnímatelné polštářky, které si můžete nastavit dle sebe.

Ruce si můžete opřít o pohodlné 2D područky s měkkým povrchem a kovovou základnou, které jsou výškově stavitelné, s možností pootočení – úhlové nastavení.

Mechanika herní židle je asynchronní. Můžete si nastavit sklon opěradla v několika polohách až do úhlu 150 stupňů. Houpat se dá v jakékoliv poloze. Síla houpání se reguluje v závislosti na Vaší váze velkým plastovým šroubem umístěným pod sedákem. Pokud máte vyšší hmotnost, je potřeba šroub utáhnout, aby Vám mechanika poskytla správnou oporu. Máte-li nižší hmotnost je potřeba mechaniku naopak povolit, abyste se na židli vůbec mohli houpat. Výška sezení se upravuje plynule páčkou.

Je použitý kvalitní plynový píst s certifikátem BIFMA Class 4, zesílený černý křížvelká tichá kolečka pro všechny typy podlah.

Proč si ji vybrat?

• robustnější ocelový rám

• širší sedák a opěradlo zad

• ergonomické tvarování židle pro správné držení těla

• prodyšné látkové čalounění

• výškově stavitelné 2D područky s měkkým povrchem a kovovou základnou, s možností pootočení – úhlové nastavení

• dva odnímatelné polštářky – bederní a krční, které si můžete uzpůsobit dle sebe

• asynchronní houpací mechanika s nastavením sklonu opěradla v několika polohách

• pevný černý kříž

• kolečka pro všechny druhy podlah

• maximální nosnost 140 kg

Celková výška: 123 – 131 cm.
Celková šířka: 75 cm.
Sedák: hloubka sedáku 48 cm, šířka sedáku 60 cm.
Výška sezení: 45 – 53 cm.
Opěrák: výška opěráku 81 cm.
Potahový materiál: odolná látka.
Područky: výškově stavitelné, pootočení, s měkkým povrchem.
Mechanika: houpací, s nastavením síly protiváhy.
Kříž: 5-ti ramenný, plastový, černý.
Kolečka: univerzální 60 mm pro všechny druhy podlah.
Nosnost: maximálně do 140 kg.
Váha: 22 kg.
Záruka: 24 měsíců.

TOP