FORGOT YOUR DETAILS?

AKCE!

Herní židle Sracer R6 nosnost 130 kg černá-šedá látková

3 430 2 835  bez DPH

Židle Sracer R6 má odolný látkový potah a kvalitní zpracování! A co Vám nabídne? Širší sedák a opěradlo, egonomii sezení, lepší materiály, kovovou konstrukci, sklopné opěradlo, měkčené 2D područky, dva polštářky, černý kříž, kolečka pro všechny podlahy a nosnost až 130 kg.

Kód zboží: SRA06GR | skladem | Doprava: zdarma Katalogové číslo: SRA06GR Kategorie: ,

Popis

Herní židle Sracer R6 nabízí stylové detaily, které vypadají fantasticky. Na řadu R jsme si posvítili a tak získáte za skvělou cenu ještě mnohem více. Proto přiber prostě R6-ku do týmu! Základem konstrukce zůstávají dvě skořepiny se silným ocelovým rámem – sedák a opěrák. Rám je teď mnohem větší a pevnější. Odolný látkový potah v černém provedení má šedé detaily. Kvalitní židle nabízí atraktivní design a ergonomii. Anatomický tvar s bočním vedením je ideální pro správné držení těla. Při dlouhém sezení tak nedochází k vychýlení těla. Sedák je mnohem šiřší než u jiných, typově stejných židlí. Jeho vysoká výplň je zárukou pohodlného sezení. Opěrák je nezávisle sklopný v několika polohách, takže si můžete i na chvíli zavřít oči :) Zdobí ho vyšité logo a dva otvory. Dva odnímatelné polštářky – krční a bederní si můžete výškově uzpůsobit podle sebe. Svojí velikostí je vhodná pro osoby s výškou do 185 cm.

Ruce si můžete opřít o pohodlné 2D područky s měkkým povrchem a kovovou základnou, které jsou výškově stavitelné, s možností pootočení – úhlové nastavení.

Mechanika herní židle je asynchronní. Můžete si nastavit sklon opěradla v několika polohách až do úhlu 150 stupňů. Houpat se dá v jakékoliv poloze. Síla houpání se reguluje v závislosti na Vaší váze velkým plastovým šroubem umístěným pod sedákem. Pokud máte vyšší hmotnost, je potřeba šroub utáhnout, aby Vám mechanika poskytla správnou oporu. Máte-li nižší hmotnost je potřeba mechaniku naopak povolit, abyste se na židli vůbec mohli houpat. Výška sezení se upravuje plynule páčkou.

Je použitý kvalitní plynový píst s certifikátem BIFMA Class 3, zesílený černý křížvelká tichá kolečka pro všechny typy podlah.

Proč si ji vybrat?

• pevný ocelový rám

• širší sedák a opěradlo zad

• ergonomické tvarování židle pro správné držení těla

• prodyšné látkové čalounění

• výškově stavitelné 2D područky s měkkým povrchem a kovovou základnou, s možností pootočení – úhlové nastavení

• dva odnímatelné polštářky – bederní a krční, které si můžete uzpůsobit dle sebe

• asynchronní houpací mechanika s nastavením sklonu opěradla v několika polohách

• pevný černý kříž

• kolečka pro všechny druhy podlah

• maximální nosnost 130 kg

Celková výška: 130 – 138 cm.
Celková šířka: 68 cm.
Sedák: hloubka sedáku 49 cm, šířka sedáku 53 cm.
Výška sezení: 49 – 57 cm.
Opěrák: výška opěráku 84 cm.
Potahový materiál: odolná látka.
Područky: výškově stavitelné, pootočení, s měkkým povrchem.
Mechanika: houpací, s nastavením síly protiváhy.
Kříž: 5-ti ramenný, plastový, černý.
Kolečka: univerzální 60 mm pro všechny druhy podlah.
Nosnost: maximálně do 130 kg.
Váha: 19 kg.
Záruka: 24 měsíců.

TOP