FORGOT YOUR DETAILS?

Herní židle Racer 9199 černá-červená

3 500 2 893  bez DPH

Židle Racer 9199 má jedinečný design a potah z umělé kůže. A co Vám nabídne? Pohodlné sezení, design sedaček závodních aut, čalouněné područky, houpací mechaniku, pevný kříž, plastová kolečka a nosnost až 120 kg.

Kód zboží: SA505RD | skladem | Doprava: zdarma Katalogové číslo: SA505RD Kategorie: ,

Popis

Stylová herní židle Racer 9199 má jedinečný design sportovních sedaček závodních aut. Vyniká výbornou ergonomií, která je důležitá hlavně u dětí. Je čalouněna odolnou černou umělou kůží, doplňky jsou červené a bílé barvy. Čalounění podtrhuje bílé lemování, které vypadá fantasticky! Hlavní výhodou umělé kůže je její snadná údržba. Základem pohodlného sezení je sedák. Opěradlo s bočním vedením napomáhá správnému držení těla. Je zakončené integrovanou opěrkou hlavy a stylovými otvory. Svojí velikostí je vhodné pro osoby vysoké do 180 cm. Všechny výplně jsou z kvalitní pěny s vysokou odolností proti prosezení. Své místo najde nejen v dětském či obývacím pokoji ale i v kanceláři firmy.

Ruce si můžete pohodlně položit na pevné čalouněné područky.

Židle má kvalitní houpací mechaniku, můžete sedět zpříma nebo se houpat. Síla houpání se reguluje v závislosti na Vaší váze velkým plastovým šroubem umístěným pod sedákem. Pokud máte vyšší hmotnost, je potřeba šroub utáhnout, aby Vám mechanika poskytla správnou oporu. Máte-li nižší hmotnost je potřeba mechaniku naopak povolit, abyste se na židli vůbec mohli houpat. Výška sezení se upravuje plynule páčkou.

Je použitý kvalitní píst, pevný černý křížkolečka vhodná pro koberec, za příplatek 108,- Kč lze objednat pogumovaná kolečka pro všechny typy podlah.

Proč si ji vybrat?

• ergonomické tvarování křesla pro správné držení těla

• čalounění z umělé kůže se snadnou údržbou

• područky s měkkým polstrováním

• houpací mechanika s nastavením síly houpání

• pevný černý kříž

• kolečka pro koberce / pro všechny druhy podlah

• maximální nosnost 120 kg

Celková výška: 108 – 118 cm.
Celková šířka: 60 cm.
Sedák: hloubka sedáku 47 cm, šířka sedáku 48 cm.
Výška sezení: 46 – 56 cm.
Opěrák: výška opěráku 62 cm.
Potahový materiál: umělá kůže.
Područky: pevné, čalouněné.
Mechanika: houpací s nastavením síly houpání.
Kříž: 5-ti ramenný, plastový, černý.
Kolečka: 50 mm pro koberce / pro všechny typy podlah.
Nosnost: maximálně do 120 kg.
Váha: 16 kg.
Záruka: 24 měsíců.

TOP